Twój Plan Żywieniowy

Słowo „dieta” kojarzy Ci się tylko z wyrzeczeniami i uważnym liczeniem kalorii. Masz za sobą próby wykluczenia z jadłospisu kolejnych alergenów, ale do tej pory nic nie przyniosło spodziewanego efektu. Próbujesz odstawić mięso, ale nie wiesz, jak to wpłynie na Twoje zdrowie. Albo z innej strony: potrzebujesz dietetycznego wsparcia, bo chcesz poprawić swoje sportowe osiągi, przemodelować sylwetkę lub po prostu jeść zdrowiej i smaczniej.

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Zupełnie za darmo i bez zobowiązań!

Wraz z najlepszymi dietetykami w Polsce ułożymy plan żywieniowy dopasowany do Twoich preferencji i celów. Poprawimy Twoją relację z jedzeniem i pomożemy Ci zmienić na lepsze Twoje nawyki żywieniowe. Za darmo i bez zobowiązań – będziemy to powtarzać.

Nasz cel zakłada przygotowanie najlepszej, bogatej w sprawdzone i zgodne ze stanem wiedzy treści platformy dietetycznej nie tylko na krajowym podwórku. Od samych początków związanych z nią prac uważamy, że za najlepszymi planami żywieniowymi stoją zawsze żywi ludzie – i to po obu stronach. Z tego powodu nie zamierzamy przygotowywać codziennie dziesiątek hipotetycznych jadłospisów. Zamierzamy przygotować plany żywieniowe dopasowane do realnych potrzeb, realnych celów i realnych gustów, bo przecież jedzenie ma nas nie tylko skutecznie odżywiać, ale też po prostu musi nam smakować.

Najlepsza dieta to nie ta oznaczająca głodówkę albo ta, za którą stoi wiele wyrzeczeń. To nie dieta, która zmusza nas do jedzenia w kółko tego samego. To nie dieta na wydruku czy ekranie smartfona. Najlepsza dieta i najlepszy plan żywieniowy to Twój Plan Żywieniowy.

Chcesz poprawić swoje relacje z jedzeniem, zrzucić nadprogramowe kilogramy albo wręcz odwrotnie – przybrać w końcu na masie? Chcesz poprawić stan swojego zdrowia albo być lepszym w ulubionej dyscyplinie sportu? Dobrze się składa, że na siebie trafiliśmy.

Tak to działa:

 • Zgłaszasz się do nas po plan, podając swój adres mailowy i klikając guzik Subskrybuj.
 • Otrzymujesz od nas link z krótką ankietą.
 • Po wypełnieniu ankiety nasz zespół ekspertów i dietetyków w maksymalnie 48 godzin przygotuje Twój Plan Żywieniowy.
 • Przesyłamy Ci PDF z planem żywieniowym i rozpoczynamy współpracę.
 • Po zakończeniu przez Ciebie planu Twój Plan Żywieniowy udostępnimy kolejnym użytkownikom.

Tak osiągniesz cel:

 • Twój Plan Żywieniowy będzie dopasowany do Twoich preferencji, potrzeb i celów. Będzie też odpowiadał Twojemu dziennemu zapotrzebowaniu kalorycznemu.
 • Jeśli będziemy potrzebowali od Ciebie więcej informacji, zgłosimy się do Ciebie.
 • Jeśli natomiast Ty będziesz mieć dodatkowe pytania – będziemy do Twojej dyspozycji.
 • Nasi eksperci i dietetycy w razie potrzeby zmodyfikują Plan albo podzielą się z Tobą wiedzą, jak wprowadzić zmiany do jadłospisów samodzielnie – będziemy z Tobą w stałym kontakcie, by poznawać Twoje wrażenia oraz monitorować postępy.

Będziemy konsultować z Tobą Twoje podążanie za jadłospisem, na bieżąco weryfikować ewentualne trudności, a także omawiać z Tobą Twoje nawyki żywieniowe. Będziemy podpytywać Cię o stopień trudności przygotowania posiłków i ich smak. Zakres takiego monitoringu będzie zależał w 100% od Ciebie.

Będziemy Twoim Wirtualnym Dietetykiemzupełnie za darmo i bez zobowiązań – w ten sposób osiągniesz więcej.

Zgłoś się do nas po Twój Plan Żywieniowy – unikalną usługę łączącą ekspertów i dietetyków z osobami, które chcą:

 • zrzucić nadprogramowe kilogramy
 • zbudować masę mięśniową
 • poprawić swoje relacje z żywieniem
 • zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze
 • wyrzeźbić 6-PAK
 • poprawić stan swojego zdrowia
 • spać lepiej
 • być lepszym w ulubionej dyscyplinie sportu
 • poprawić sylwetkę

 

Kliknij w przycisk subskrypcji, a otrzymasz od nas link do ankiety, która rozpocznie naszą współpracę. Pamiętaj: nie poniesiesz żadnych kosztów i nie będziesz podpisywać żadnego zobowiązania – bez żadnych problemów w dowolnym momencie możesz zakończyć naszą współpracę. Jesteśmy jednak przekonani, że zdecydujesz się z nami zostać na dłużej.

Nasze plany żywieniowe:

 • są proste i przejrzyste
 • dopasowane są do najzdrowszych i najskuteczniejszych systemów żywienia
 • składają się z tygodniowych jadłospisów dzień po dniu oraz listy zakupów
 • mają określoną kaloryczność, dopasowaną do potrzeb i celów
 • zawierają proste i szybkie przepisy na dania, które bez problemu przygotujesz w swojej kuchni

 

Korzystaj ze stale rozwijanej bazy przepisów, by zmieniając swoje nawyki żywieniowe, samodzielnie rozpocząć komponowanie smacznej i zdrowej diety, z którą osiągniesz swoje cele.

Potrzebujesz również wsparcia personalnego trenera? Skorzystaj ze współpracy z Wirtualnym Trenerem, aby nauczyć się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, zadbać o swoją sylwetkę i poprawić osiągi w każdej dyscyplinie sportu.

Twoje korzyści:

 • W pełni spersonalizowany plan żywieniowy, przygotowany przez naszych dietetyków
 • Stała opieka dietetyka
 • Nieograniczony kontakt z ekspertami NLS
 • Monitorowanie postępów

A także:

 • Lepsze zdrowie
 • Lepsza forma
 • Lepsze samopoczucie
 • Lepszy sen
 • Lepsza sylwetka

Chcesz wiedzieć więcej?

 1. Czy Twój Plan Żywieniowy jest naprawdę za darmo?

 

Tak, dokładnie! Dopasowany do Twoich celów i potrzeb plan żywieniowy otrzymasz od nas zupełnie za darmo. Wystarczy, że klikniesz Subskrybuj Twój Plan Żywieniowy, aby zyskać link do krótkiej ankiety, dzięki której poznamy Twoją aktualną formę i cele.

 1. Po jakim czasie od wypełnienia ankiety otrzymam plan żywieniowy?

 

Twój Plan Żywieniowy znajdziesz na swoim mailu po maksymalnie 48 godzinach od przesłania nam poprawnie wypełnionej ankiety. Jeśli będziemy potrzebowali od Ciebie dodatkowych informacji, skontaktuje się z Tobą jeden z naszych dietetyków. To działa też w drugą stronę: jeśli będziesz mieć do nas dodatkowe pytania albo uwagi, których nie udało Ci się uwzględnić podczas wypełniania ankiety, nie wahaj się z nami skontaktować.

 1. Czy muszę podpisać jakąś umowę?

 

Nie, Twój Plan Żywieniowy otrzymasz od nas bez żadnych zobowiązań. Jedyne zgody, jakich będziesz musiał udzielić, to standardowe „tak” dla ciasteczek, RODO i prostego regulaminu.

 1. A co, jeśli chcę zrezygnować z diety?

 

Spokojnie, nie będziemy pilnować Twojej lodówki. Możesz zrezygnować ze stosowania Twojego Planu Żywieniowego w każdym momencie. Poinformuj nas o tym tylko, najlepiej podając powody rezygnacji. Pamiętaj jednak, że rezygnując ze stosowania Twojego Planu Żywieniowego, rezygnujesz jednocześnie z szeregu korzyści.

 1. Jak długo trwa Twój Plan Żywieniowy?

 

Twój Plan Żywieniowy otrzymasz w formie tygodniowego jadłospisu, który zalecamy stosować przez okres 4-8 tygodni. Spokojnie, jeśli dane posiłki Ci się znudzą, zaktualizujemy Plan o nowe przepisy.

 1. Czy mogę samodzielnie zmodyfikować plan?

 

Możesz, jasne, ale pamiętaj, że nasi dietetycy dokładają wszelkich starań w komponowaniu jadłospisów tak, aby dostarczać Twojemu organizmowi właściwych ilości makro- i mikroskładników. Drobne modyfikacje, jak wymienne stosowanie posiłków w kolejnych dniach, to żaden problem, ale na przykład omijanie posiłków, zastępowanie ich innymi lub tzw. cheat mealami nie tylko spowoduje brak spodziewanych efektów stosowania planu żywieniowego, ale też może okazać się ryzykowne dla Twojego zdrowia. Umówmy się tak: jeśli chcesz zmodyfikować Twój Plan Żywieniowy, poinformuj nas o tym, a my się tym zajmiemy. Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i lepsza forma są dla nas priorytetem.

 1. Jak wygląda monitorowanie postępów?

 

Będziemy z Tobą w stałym kontakcie, prosząc Cię o raportowanie samopoczucia, wagi, prostych pomiarów ciała. Spokojnie, jeśli nie zechcesz dzielić się z nami tymi informacjami, nie będziemy w żaden sposób naciskać – szanujemy Twoją prywatność.

 1. Jak dietetycy NLS dopasują plan do moich preferencji żywieniowych i celów?

 

Ankieta, którą zdecydujesz się wypełnić, powinna pozwolić nam lepiej poznać Ciebie, Twoje preferencje oraz cele. Jeśli jednak nasz zespół potrzebować będzie dodatkowych informacji, na pewno się z Tobą skontaktujemy. Będziemy też w stałym kontakcie już po przesłaniu do Ciebie Twojego Planu Żywieniowego.

 1. Czy po zakończeniu stosowania planu żywieniowego mogę otrzymać następny? Również bez opłat?

 

Tak, oczywiście. Możesz albo wybrać jeden z gotowych planów żywieniowych dostępnych w Wirtualnym Dietetyku, albo jeszcze raz wypełnić ankietę – jesteśmy bowiem przekonani, że po miesiącu naszej współpracy będziesz mieć już nowe cele. Poprzednie będą już przecież odhaczone na liście.

 1. OK, to gdzie jest haczyk?

 

Po prostu – nie ma go. Twój Plan Żywieniowy jest zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Nas – i będziemy to powtarzać zawsze – do działania napędza potrzeba zmiany myślenia nas wszystkich o treningu, odżywianiu i zdrowym trybie życia.

 1. Co więc z tego macie?

 

Po pierwsze, satysfakcję, że mogliśmy Ci pomóc w osiągnięciu Twoich celów. Po drugie, patrząc na sprawy bardziej pragmatycznie, dzięki naszej współpracy poznamy realne potrzeby prawdziwej osoby, a to oznacza, że będziemy mogli przygotować rzeczywisty, nie abstrakcyjny plan żywieniowy. To dla nas wielka wartość sama w sobie. Jednocześnie uczciwie informujemy: po zakończeniu stosowania przez Ciebie planu żywieniowego udostępnimy go w naszej bazie kolejnym użytkownikom, którzy chcą poprawić swoje zdrowie i formę. To wszystko!

Wciąż nie masz odpowiedzi na któreś z Twoich pytań? Napisz do nas – z chęcią na wszystkie odpowiemy.

Wiesz już, że Twój Plan Żywieniowy jest dla Ciebie? Zgłoś się. Za darmo, bez zobowiązań.

Twój Plan Żywieniowy to unikalny projekt, którego celem jest stale rozwijana baza najlepszych i sprawdzonych w praktyce jadłospisów, a także zdrowych i smacznych przepisów. Rozwijajmy go razem.

DARMOWE PLANY TRENINGOWE I  PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NLS Sp. z o.o., ul. KAPITAŃSKA 45A, 81-249 GDYNIA.
TEL: +48 730 036 085, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN